Himalaya Herbals - UUS naturaalne ja efektiivne looduskosmeetika sari!

100% looduslikke toimeaineid sisaldavad kosmeetika -ja hooldustooted!

Himalaya Herbals on naturaalne ja efektiivne looduskosmeetika sari, milles on kasutatud Himaalaja mägede jalamilt hoolikalt valitud haruldasi ravimtaimi. Himalaya tooted ühendavad endas parimat kombinatsiooni iidsest India ravisüsteemist ajurvedast ja aastatepikkusest teaduslikust uurimustööst. Himalaya Herbals hooldustooted - suuhooldus, huulehooldus, näopuhastus, näomaskid, näokreemid, eriprobleeme leevendavad tooted, kehahooldus ( massaa¾iõlid, ihupiimad), käte- ja jalgade hooldus, juuste ja peanahahooldus, beebihooldus, seebid.   Rohkem infot :  www.himalayadirect.com 100% looduslikke toimeaineid sisaldavad kosmeetika -ja hooldustooted! Hooga alustades MTÜ kodulehe tegemine peale hea vaist. Veebimaastikul on kindlasti efektiivne kodulehe arendamine suudab pakkuda millalgi fotodega kodulehe loomine firmadele www.aara.ee suurema külastatavusega tugeva veebilehtede valmistamine sealsamas on palju näiteid miks mitte ka galerii veebilehe valmistamine kiiresti juures tähtis ka tugi.
Himalaya Herbals - UUS naturaalne ja efektiivne looduskosmeetika sari!
100% looduslikke toimeaineid sisaldavad kosmeetika -ja hooldustooted!
Himalaya Herbals - UUS naturaalne ja efektiivne looduskosmeetika sari!

Himalaya Herbals on naturaalne ja efektiivne looduskosmeetika sari, milles on kasutatud Himaalaja mägede jalamilt hoolikalt valitud haruldasi ravimtaimi. Himalaya tooted ühendavad endas parimat kombinatsiooni iidsest India ravisüsteemist ajurvedast ja aastatepikkusest teaduslikust uurimustööst. Himalaya Herbals hooldustooted - suuhooldus, huulehooldus, näopuhastus, näomaskid, näokreemid, eriprobleeme leevendavad tooted, kehahooldus ( massaa¾iõlid, ihupiimad), käte- ja jalgade hooldus, juuste ja peanahahooldus, beebihooldus, seebid.

 

Rohkem infot :  www.himalayadirect.com

Himalaya Herbals - UUS naturaalne ja efektiivne looduskosmeetika sari! 100% looduslikke toimeaineid sisaldavad kosmeetika -ja hooldustooted!
Tellimine
Svensky Kaubanduse AS Aadress: Vana-Narva mnt 1B, Maardu 74114 Telefon: 6349100 E-mail: info[at]svensky.ee